KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13418251
nr 1341 8251
Sigurd Möller (1895-1984), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:13:07
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)